O firmie

O firmie

PRODUCENT PALET

Firma PAL-DREW Piotr Żabiński rozpoczęła swoja działalność w 2002 roku. Jednak przygoda właściciela z branżą opakowań drewnianych zaczęła się w połowie lat 90. W początkowych etapach istnienia firma działała głównie na rynku lokalnym a cała działalność była prowadzona na niewielkich terenach przemysłowych. W tym początkowym okresie istnienia przedsiębiorstwa skupiło się ono na produkcji palet z zakupowanych od zewnętrznych firm elementów.

Z biegiem lat firma rozwijała park maszynowy, co pozwoliło zacząć produkcję własnych elementów oraz zwiększyć ilość produkowanych palet.

Przedsiębiorstwo pierwotnie działało na rynku lokalnym, następnie rozszerzyło swoją działalność na terytorium polski północnej, aby następnie skutecznie prowadzić sprzedaż towarów na zagranicznych rynkach.

Wieloletnie doświadczenie oraz posiadany park maszynowy pozwalają na produkcję wyrobów najwyższej jakości, które są źródłem zadowolenia klientów. Obecnie firma realizuje kolejną strategię inwestycyjną, która pozwoli na znaczne zwiększenie oferty oraz jeszcze bardziej wpłynie na atrakcyjność naszego przedsiębiorstwa jako potencjalnego partnera biznesowego.

Nasza spółka stawia na dynamiczny rozwój potencjału produkcyjnego oraz automatyzację produkcji zarówno palet jak i ich elementów. Bardzo ważnym aspektem w codziennej działalności firmy jest dążenie do zadowolenia klienta zarówno poprzez zapewnienie doskonałego produktu jak i szybką i dostosowaną do potrzeb klienta produkcję. Firma posiada certyfikaty potwierdzające jakość oraz wiarygodność produkowanych wyrobów.


PAL-DREW

Siedziba firmy

ul. Berylowa 7, Gronowo Górne,
82-310 Elbląg

+48 55 236 68 00
+48 601 202 321

palety@paldrew.eu

 

Oddział Gdańsk

ul. Kartuska 473,
80-177 Gdańsk

+48 605 132 200

Obsługa klienta

Kontakt
Polityka prywatności

Wejdź na:

© 2024 PAL-DREW Designed by Happy Business

Strona przygotowana dla Pal-Drew Piotr Żabiński na potrzeby projektu pt.: „Rozwój działalności eksportowej firmy P.H.U. „Pal-Drew” Piotr Żabiński na wybranych rynkach zagranicznych”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, oś priorytetowa, 1. Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP