Palety drewniane Bydgoszcz

Palety drewniane Bydgoszcz

Nasza kolekcja palet drewnianych to bogactwo odpowiedzi na pragnienia naszych klientów, w których tka się solidność, funkcjonalność i estetyka. Palety EUR/EPAL są jak fundamenty, na których opiera się pewność każdego transportu, podczas gdy palety chemiczne CP są tarczą, chroniącą najcenniejsze ładunki. Ale nasze możliwości nie mają granic – gotowi jesteśmy na wyzwania, tworząc palety według najbardziej wyrafinowanych wytycznych klientów. I nie zapominamy o opakowaniach drewnianych, które nie tylko przechowują, lecz także emanują elegancją i solidnością, podkreślając znaczenie podróży każdego ładunku.Produkujemy palety drewniane:

Palety EPAL – te niezłomne strażnicy transportu, zatwierdzone przez Europejską Paletową Asocjację. Zbudowane z precyzją zgodnie z wytycznymi, które czynią je symbolem jedności w całej Europie. Wymiary 1200 x 800 mm to ich pieczęć jakości, solidności i trwałości, jakie przenoszą z każdym ładunkiem w transporcie i magazynowaniu.

Palety CP – to żołnierze przemysłu chemicznego, twardzielinowie gotowi na walkę w trudnych warunkach. Wielkość i specyfikacje, jakie przyjmują, są dowodem ich wszechstronności i odporności na każde wyzwanie, jakie stawia przed nimi sektor chemiczny.

Palety przemysłowe – giganci świata palet, przygotowani na najcięższe boje w różnych sektorach przemysłu. Ich potężne ramiona i wzmocniona konstrukcja są gotowe do podjęcia najtrudniejszych zadań, bez względu na warunki.

A palety nietypowe – to artystyczne dusze w świecie palet, wyjątkowe i oryginalne, stworzone dla tych, którzy poszukują czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. Ich nietypowe rozmiary, kształty i materiały są odzwierciedleniem indywidualności i niezwykłości, gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom użytkownika.PAL-DREW

Siedziba firmy

ul. Berylowa 7, Gronowo Górne,
82-310 Elbląg

+48 55 236 68 00
+48 601 202 321

palety@paldrew.eu

 

Oddział Gdańsk

ul. Kartuska 473,
80-177 Gdańsk

+48 605 132 200

Obsługa klienta

Kontakt
Polityka prywatności

Wejdź na:

© 2024 PAL-DREW Designed by Happy Business

Strona przygotowana dla Pal-Drew Piotr Żabiński na potrzeby projektu pt.: „Rozwój działalności eksportowej firmy P.H.U. „Pal-Drew” Piotr Żabiński na wybranych rynkach zagranicznych”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, oś priorytetowa, 1. Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP