Palety drewniane Małopolskie

Palety drewniane Małopolskie

Szeroki zakres oferowanych przez nas palet drewnianych jest odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się palety EUR/EPAL, palety chemiczne CP, palety według specyfikacji klienta oraz opakowania drewniane takie jak stojaki i skrzynie transportowe..Produkujemy palety drewniane:

Palety EPAL: To standardowe drewniane pale euro, które zostały zatwierdzone przez Europejską Paletową Asocjację (EPAL). Zostały one zbudowane zgodnie z określonymi wymiarami i standardami jakości, co pozwala na ich wykorzystanie w całej Europie. Standardowe wymiary palety EPAL to 1200 x 800 mm. Są one solidne i trwałe, odpowiednie do wielokrotnego użytku w transporcie i magazynowaniu towarów.

Palety CP: Te palety, znane jako „Chemical Pallets” (Chemiczne Palety), zostały specjalnie zaprojektowane do przemysłu chemicznego. Mają różne rozmiary i specyfikacje, w zależności od potrzeb tego sektora. Są to drewniane palety o wysokiej wytrzymałości, które mogą wytrzymać ciężkie obciążenia i są odporne na różne warunki chemiczne.

Palety drewniane to termin odnoszący się do palet zaprojektowanych do użytku w różnych sektorach przemysłu. Często są większe lub mocniejsze niż standardowe palety, aby wytrzymać cięższe ładunki i trudne warunki pracy. Mogą mieć różne rozmiary i konstrukcje w zależności od konkretnych wymagań.

Palety nietypowe to palety, które są niestandardowe i dostosowane do specyficznych potrzeb użytkownika. Mogą mieć niestandardowe rozmiary, kształty lub być wykonane z nietypowych materiałów. Są one często stosowane, gdy standardowe rozwiązania nie spełniają specyficznych wymagań, na przykład w przypadku bardzo dużych lub nieregularnych ładunków.PAL-DREW

Siedziba firmy

ul. Berylowa 7, Gronowo Górne,
82-310 Elbląg

+48 55 236 68 00
+48 601 202 321

palety@paldrew.eu

 

Oddział Gdańsk

ul. Kartuska 473,
80-177 Gdańsk

+48 605 132 200

Obsługa klienta

Kontakt
Polityka prywatności

Wejdź na:

© 2024 PAL-DREW Designed by Happy Business

Strona przygotowana dla Pal-Drew Piotr Żabiński na potrzeby projektu pt.: „Rozwój działalności eksportowej firmy P.H.U. „Pal-Drew” Piotr Żabiński na wybranych rynkach zagranicznych”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, oś priorytetowa, 1. Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP