Palety drewniane Opolskie

Palety drewniane Opolskie

Nasza firma oferuje szeroki wybór palet drewnianych, aby sprostać potrzebom naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się palety EUR/EPAL, palety chemiczne CP, palety dostosowane do specyfikacji klienta, a także różnego rodzaju opakowania drewniane, takie jak stojaki i skrzynie transportowe.Produkujemy palety drewniane:

Palety EPAL to standardowe palety euro, które zostały zatwierdzone przez Europejską Paletową Asocjację (EPAL). Są one zbudowane zgodnie z określonymi wymiarami i standardami jakości, co pozwala na ich wykorzystanie w całej Europie. Standardowe wymiary palety EPAL to 1200 x 800 mm. Są one solidne i trwałe, odpowiednie do wielokrotnego użytku w transporcie i magazynowaniu towarów.

Palety CP, zwane również „Chemical Pallets” (Chemicznymi Paletami), to specjalnie zaprojektowane palety przemysłowe dostosowane do potrzeb sektora chemicznego. Dostępne w różnych rozmiarach i specyfikacjach, są one wytrzymałe i odporne na działanie różnorodnych substancji chemicznych oraz mogą przenosić ciężkie obciążenia.

Palety przemysłowe to ogólny termin odnoszący się do palet przeznaczonych do użytku w różnych branżach przemysłu. Zazwyczaj są one większe i bardziej wytrzymałe niż standardowe palety, aby sprostać potrzebom przenoszenia cięższych ładunków oraz pracy w trudnych warunkach. Ich rozmiary i konstrukcje mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań.

Palety nietypowe to palety dostosowane do specyficznych potrzeb użytkownika, charakteryzujące się nietypowymi rozmiarami, kształtami lub wykonane z nietypowych materiałów. Wykorzystywane są w sytuacjach, gdy standardowe rozwiązania nie spełniają określonych wymagań, na przykład przy przenoszeniu bardzo dużych lub nieregularnych ładunków.PAL-DREW

Siedziba firmy

ul. Berylowa 7, Gronowo Górne,
82-310 Elbląg

+48 55 236 68 00
+48 601 202 321

palety@paldrew.eu

 

Oddział Gdańsk

ul. Kartuska 473,
80-177 Gdańsk

+48 605 132 200

Obsługa klienta

Kontakt
Polityka prywatności

Wejdź na:

© 2024 PAL-DREW Designed by Happy Business

Strona przygotowana dla Pal-Drew Piotr Żabiński na potrzeby projektu pt.: „Rozwój działalności eksportowej firmy P.H.U. „Pal-Drew” Piotr Żabiński na wybranych rynkach zagranicznych”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, oś priorytetowa, 1. Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP