Palety drewniane Poznań

Palety drewniane Poznań

Nasza paletowa galeria to harmonia odpowiedzi na głosy naszych klientów, w której każdy dźwięk jest symfonią solidności i funkcjonalności. Palety EUR/EPAL to jak kamienie w fundamentach, podtrzymujące pewność każdej podróży, a palety chemiczne CP to strażnicy bezpieczeństwa, pilnujący najcenniejszych ładunków. Lecz to dopiero początek! Nasze ręce gotowe są na wyzwanie, kreując palety według unikatowych wskazówek klientów. A nasze opakowania drewniane, jak stojaki i skrzynie transportowe, to nie tylko pojemniki, lecz opowieści o podróżach, owiane aurą solidności i elegancji.Produkujemy palety drewniane:

Palety EPAL – pieczęć solidności, której zaufanie potwierdza Europejska Paletowa Asocjacja. Ich wymiary 1200 x 800 mm to jak prawo natury, gwarantujące ich uniwersalność i niezawodność w transporcie i magazynowaniu. Solidne, trwałe – jak niezawodni towarzysze – gotowe do nieustannej podróży w służbie towaru.

Palety CP – to bohaterowie przemysłu chemicznego, wychowani w specjalnych szkołach, przygotowani do walki z najtrudniejszymi substancjami. Różnorodne w rozmiarach i specyfikacjach, gotowi na wszelkie wyzwania, jakie stawia przed nimi ten specyficzny sektor.

Palety przemysłowe – to tytani w świecie palet, stworzeni do podboju najtrudniejszych warunków przemysłowych. Wielkość i siła, które posiadają, czynią je niezastąpionymi w trudnych warunkach pracy, gotowymi do podjęcia najcięższych zadań.

Palety nietypowe – to artyści wśród palet, wyjątkowe i niepowtarzalne, stworzone dla tych, którzy poszukują czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. Ich niestandardowe rozmiary, kształty i materiały sprawiają, że są idealne dla tych, którzy pragną czegoś wyjątkowego, gdy standardowe opcje zawodzą.PAL-DREW

Siedziba firmy

ul. Berylowa 7, Gronowo Górne,
82-310 Elbląg

+48 55 236 68 00
+48 601 202 321

palety@paldrew.eu

 

Oddział Gdańsk

ul. Kartuska 473,
80-177 Gdańsk

+48 605 132 200

Obsługa klienta

Kontakt
Polityka prywatności

Wejdź na:

© 2024 PAL-DREW Designed by Happy Business

Strona przygotowana dla Pal-Drew Piotr Żabiński na potrzeby projektu pt.: „Rozwój działalności eksportowej firmy P.H.U. „Pal-Drew” Piotr Żabiński na wybranych rynkach zagranicznych”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, oś priorytetowa, 1. Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP