Palety drewniane Śląskie

Palety drewniane Śląskie

Nasza firma oferuje szeroki wybór palet drewnianych, aby sprostać potrzebom naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się palety EUR/EPAL, palety chemiczne CP, palety dostosowane do specyfikacji klienta, a także różnego rodzaju opakowania drewniane, takie jak stojaki i skrzynie transportowe.Produkujemy palety drewniane:

Palety EPAL, znane również jako palety euro, są standardowymi paletami zatwierdzonymi przez Europejską Paletową Asocjację (EPAL). Zbudowane zgodnie z precyzyjnymi wymiarami i wysokimi standardami jakości, są idealne do użytku w całej Europie. Oferują solidną i trwałą konstrukcję, o wymiarach 1200 x 800 mm, doskonałe do wielokrotnego transportu i składowania towarów.

Palety CP, zwane także „Chemicznymi Paletami”, to specjalnie zaprojektowane rozwiązania dedykowane przemysłowi chemicznemu. Dostępne w różnych rozmiarach i specyfikacjach, cechują się wysoką wytrzymałością i odpornością na różnorodne substancje chemiczne, umożliwiając bezpieczne przenoszenie ciężkich ładunków.

Palety przemysłowe to ogólny termin obejmujący palety stosowane w różnych branżach przemysłowych. Zwykle większe i bardziej wytrzymałe niż standardowe palety, umożliwiają przenoszenie ciężkich ładunków w trudnych warunkach. Mogą być dostosowane pod względem rozmiaru i konstrukcji do specyficznych potrzeb użytkowników.

Palety nietypowe to indywidualnie dostosowane palety, zaprojektowane z myślą o konkretnych wymaganiach użytkowników. Charakteryzują się nietypowymi rozmiarami, kształtami lub materiałami, umożliwiając przenoszenie dużych lub nieregularnych ładunków oraz spełnienie szczególnych potrzeb aplikacyjnych.PAL-DREW

Siedziba firmy

ul. Berylowa 7, Gronowo Górne,
82-310 Elbląg

+48 55 236 68 00
+48 601 202 321

palety@paldrew.eu

 

Oddział Gdańsk

ul. Kartuska 473,
80-177 Gdańsk

+48 605 132 200

Obsługa klienta

Kontakt
Polityka prywatności

Wejdź na:

© 2024 PAL-DREW Designed by Happy Business

Strona przygotowana dla Pal-Drew Piotr Żabiński na potrzeby projektu pt.: „Rozwój działalności eksportowej firmy P.H.U. „Pal-Drew” Piotr Żabiński na wybranych rynkach zagranicznych”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, oś priorytetowa, 1. Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP