Palety drewniane Toruń

Palety drewniane Toruń

Nasza kolekcja palet drewnianych to nie tylko odpowiedź na potrzeby klientów, lecz również hołd złożony solidności i wszechstronności. W naszej pracy tkwimy pasję do tworzenia doskonałych rozwiązań logistycznych. Palety EUR/EPAL są naszą dumą, a palety chemiczne CP stanowią wyraz naszego zaangażowania w bezpieczny transport. Jednak nasze możliwości się nie kończą. Wraz z marzeniami klientów wyruszamy w podróż ku nowym rozwiązaniom, tworząc palety według ich wytycznych. A nasze opakowania drewniane – stojaki i skrzynie transportowe – to nie tylko funkcjonalność, lecz także estetyka, która towarzyszy każdemu ładunkowi w jego podróży przez świat.Produkujemy palety drewniane:

Wspaniałość palety EPAL tkwi w jej precyzji, jak rzeźba w kamieniu, uznana przez Europejską Paletową Asocjację. O wymiarach 1200 x 800 mm opowiada jak o niepodważalnej prawdzie, gotowa na podróże po całej Europie. Solidna, trwała – jak wierna towarzyszka – gotowa do wielokrotnego spotkania z towarem, jakie tylko transport i magazynowanie mogą zaserwować.

Natomiast palety CP – to wojsko chemicznych ekspertów, specjalnie zaprojektowane do przemysłu, odpornych na trudy tego środowiska. Jak rycerze gotowi do walki, przyjmują różne formacje i specyfikacje, by stanąć w obronie ładunków przed najcięższymi wyzwaniami.

Palety przemysłowe – to giganci świata palet, przygotowani do walki w każdym sektorze, bez względu na trudności. Niepodważalni w swojej sile, przyjmują różne postacie i wymiary, by zawsze być gotowymi na najtrudniejsze zadania.

A Palety nietypowe to artyści wśród palet, wyjątkowe i niepowtarzalne, stworzone dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. Jak kameleon, przyjmują formę i kształt według potrzeb użytkownika, gotowe do wyzwania, gdy standardowy świat zawodzi.PAL-DREW

Siedziba firmy

ul. Berylowa 7, Gronowo Górne,
82-310 Elbląg

+48 55 236 68 00
+48 601 202 321

palety@paldrew.eu

 

Oddział Gdańsk

ul. Kartuska 473,
80-177 Gdańsk

+48 605 132 200

Obsługa klienta

Kontakt
Polityka prywatności

Wejdź na:

© 2024 PAL-DREW Designed by Happy Business

Strona przygotowana dla Pal-Drew Piotr Żabiński na potrzeby projektu pt.: „Rozwój działalności eksportowej firmy P.H.U. „Pal-Drew” Piotr Żabiński na wybranych rynkach zagranicznych”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, oś priorytetowa, 1. Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP