Palety drewniane Zachodniopomorskie

Palety drewniane Zachodniopomorskie

Nasza firma oferuje szeroki wybór palet drewnianych, aby sprostać potrzebom naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się palety EUR/EPAL, palety chemiczne CP, palety dostosowane do specyfikacji klienta, a także różnego rodzaju opakowania drewniane, takie jak stojaki i skrzynie transportowe.Produkujemy palety drewniane:

Palety EPAL, znane również jako palety euro, są standardowymi paletami zatwierdzonymi przez Europejską Paletową Asocjację (EPAL). Zbudowane zgodnie z określonymi wymiarami i standardami jakości, umożliwiają skuteczne wykorzystanie w całej Europie. Palety EPAL mają wymiary 1200 x 800 mm i charakteryzują się solidną i trwałą konstrukcją, doskonałą do wielokrotnego transportu i magazynowania towarów.

Palety CP, nazywane również „Chemicznymi Paletami”, zostały specjalnie dostosowane do potrzeb przemysłu chemicznego. Dostępne w różnych rozmiarach i specyfikacjach, cechują się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na różne substancje chemiczne, co umożliwia bezpieczne przemieszczanie ciężkich ładunków.

Termin „palety przemysłowe” odnosi się do palet przeznaczonych do użytku w różnych branżach przemysłowych. Zazwyczaj są one większe i bardziej wytrzymałe niż standardowe palety, umożliwiając przenoszenie ciężkich ładunków w trudnych warunkach. Ich rozmiary i konstrukcje mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb.

Palety nietypowe to rozwiązania dostosowane do konkretnych wymagań użytkownika. Charakteryzują się nietypowymi rozmiarami, kształtami lub wykonaniem z nietypowych materiałów, umożliwiając przenoszenie dużych lub nieregularnych ładunków oraz spełnienie szczególnych potrzeb aplikacyjnych.PAL-DREW

Siedziba firmy

ul. Berylowa 7, Gronowo Górne,
82-310 Elbląg

+48 55 236 68 00
+48 601 202 321

palety@paldrew.eu

 

Oddział Gdańsk

ul. Kartuska 473,
80-177 Gdańsk

+48 605 132 200

Obsługa klienta

Kontakt
Polityka prywatności

Wejdź na:

© 2024 PAL-DREW Designed by Happy Business

Strona przygotowana dla Pal-Drew Piotr Żabiński na potrzeby projektu pt.: „Rozwój działalności eksportowej firmy P.H.U. „Pal-Drew” Piotr Żabiński na wybranych rynkach zagranicznych”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, oś priorytetowa, 1. Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP